OPINIE KLIENTÓW

Wrażenia z wizyty i zakupów w naszej firmie.

Właśnie zastanawialiśmy się z mężem w jaki sposób podziękować za zakupioną przez nas przyczepę kempingową. Ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, planowaliśmy napisać list. Tymczasem dzięki powstałemu forum nadażyła się możliwość wyrażenia swoich odczuć i powiadomienia przyszłych klientów, że współpraca z firmą i pracownikami była i jest bez najmniejszych zastrzeżeń. To naprawde cudowne, że trafiliśmy na bardzo profesjonalnych i uczciwych pracowników. Ogromna wiedza i cierpliwość a także życzliwość wobec nas kientów zasługuje na szczególne wyróżnienie. Duzo ciepłych słów za przyjęcie i niezwłoczne załatwienie naszej reklamacji i to nieodpłatnie. Wszystkich przyszłych klientów zapewniamy, że  Swiat Kempingowmoże być wzorem dla firm tej branży za niespotykaną dziś uczciwość, zrozumienie potrzeb klienta, cierpliwość i profesjonalizm. Dziękujemy.

Grażyna

Jelenia Góra

Opinia Mirek

....najedzeni...zaskoczeni bardzo miłym i sympatycznym przyjęciem po długiej podróży...profesjonalnym załatwieniem kupna przyczepy i co najważniejsze na tą chwilę -pełne zadowolenie z zakupu. niedowiarkom można tylko powiedzieć, że angielska przyczepa Bailey Senator to absolutnie petarda pod względem komfortu użytkowania... Hobby to trzecia liga niestety....Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy wszystkim z firmy i oczywiście będziemy w kontakcie..

Mirek

Gdynia

Opinia Marcin Straszewski

Dziś zakupiliśmy. Pełen szacun. Takiej obsługi to ja jeszcze nie widziałem a uwierzcie mi jestem trudnym klientem. Asia i Krzysiu wygrywają!!!!! Nie ma opcji, żebym następną przyczepę (a tak na pewno będzie) kupił w innym miejscu

Marcin Straszewski

Poznań

Opinia Barbara

Kupiliśmy przyczepkę w sobotę 8.10.2016. Jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim z miłej i fachowej obsługi. To Firma godna polecenia , duży profesjonalizm. Zakupu dokonaliśmy po sezonie wakacyjnym. Jak będzie sprawowała się przyczepka napiszę po wakacjach w przyszłym roku.Firmie życzę dalszych sukcesów.


Barbara

Zielona Góra

Opinia Jolanta i Włodzimierz
ZMIENILIŚMY SPOSÓB SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU Z ŁODZI NA PRZYCZEPĘ KEMPINGOWĄ . BYŁ TO TRAFIONY POMYSŁ CO DO KUPNA JAK I DO FIRMY W KTÓREJ ZOSTAŁ ZREALIZOWANY . CAŁA GRUPA LUDZI PRACUJĄCA TAM TO W 100% FACHOWCY ORAZ BARDZO ŻYCZLIWI LUDZIE . SŁUŻĄ FACHOWĄ WIEDZĄ ,PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM DO KUPUJĄCEGO . SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA DORADZTWO ORAZ WSZELAKĄ POMOC. JEŚLI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ KUPIĆ TAKI SPRZĘT POLECIMY WAS .POZDRAWIAMY.

Jolanta i Włodzimierz

Warszawa

Opinia BEATA I PAWEŁ

We wrześniu zarezerwowana a 1 kwietnia odebrana. Właściciele sympatyczni, którzy wszystko wytłumaczyli i nas ugościli. Obsługa profesjonalnie udzieliła instruktażu, co i jak z przyczepą. Polecamy i pozdrawiamy. Lubin 2017.

9.12.2017 r. 
Ponowna wizyta u sympatycznych właścicieli. Po przedyskutowaniu tematu z małżonką stwierdziliśmy, że sześcioosobowa przyczepa nie jest nam potrzebna.Postanowiliśmy ją zamienić na dwuosobówkę z łazienką. Cóż mogę napisać. Żadnych problemów za strony właścicieli firmy. Ogromna pomoc i profesjonalne doradztwo przy wyborze nowej przyczepy. Rozliczenie również zadawalające obie strony. Mega atmosfera, poczęstunek, pogaduchy. Z czystym seduchem polecamy tą firmę. Nic do zarzucenia. Kto nie wierzy, niech pojedzie i sam się przekona.
A na koniec jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam właścicieli.
Beata i Paweł z Lubina.

BEATA I PAWEŁ

LUBIN

PRZYCZEPA zdała egzamin bylismy w tym roku po raz pierwszy nią na wczasach ijest super w niej i wygodnie a w chłodne dni bardzo cieplutko bo jest centralne ogrzewanie na gaz..JESTESMY bardzo zadowoleni z niej...POZDRAWI AMY SERDECZNIE..


Józef Kierkiewicz

Bydgoszcz

Pomimo mojej rezygnacji z zakupu przyczepy, spotkałem się z bardzo przychylną i miłą obsługą. Firma godna zaufania i polecenia wszystkim chcącym dokonać udanego zakupu.

Piotr

Poznań

Opinia Włodek

Wszyscy tutaj kadzą, ja chcę trochę inaczej. Chętnym do zakupu proponował bym przyjechać tam w jednej osobie, a nie tak jak postąpiłem ja. Szukałem wszędzie. Na początku kampery - Kilometrów nie do zliczenia i kosztów też - decyzja daję sobie spokój. Poszukiwanie przyczep, też kilometrów bardzo wiele i czasu też. W końcu znalazłem WIÓREK. Wybrałem się tam o zgrozo z Żoną i Synem. I zaczęło się: każdy z nas wybrał inną przyczepę{było ich za wiele}. Każdy swoją chwali,nikt ustąpić ani na krok.DECYZJA- nie kupujemy nic i jedziemy do domu. Przyjazd ponowny, Pokazali przyczepę na którą zgodziliśmy się wszyscy. Niestety plecy z tyłu cięższa 048 kilogramów niż może mój samochód ciągnąć . Więc ja zrezygnowałem ze swojej wybranej, syn też i jak zwykle KOBIETY RACJĘ MAJĄ. Tak więc mogę tylko polecić robienie tam zakupów. Jest w czym wybierać, można wybrać coś dla siebie pod względem ceny jak i jakości. Mile w przyjemnej atmosferze. Wyjeżdża się w przyjażni z wszystkimi tam pracującymi.POL ECAM Włodek!

Włodek

Marki

Opinia Dorota i Sylwek

Hmm.. przede wszystkim jak minął pierwszy szok po tym jak serdecznie nas obsłużono(szukaliśmy w tym z mężem jakiegoś podstępu), przyszło nastepne zdziwienie (pozytywne oczywiście) dotyczące przyczepy .Stan , wyposażenie,cena .. Jeszcze wracając do domu nie opuściły nas przyjemne wrażenia z zakupu przyczepy. Szczerze mówiąc na co dzień spotykamy tylu cwaniaków i tylu partaczy, że jak raz trafiliśmy na profesjonalistów to cały czas doszukiwalismy sie drugiego dna. Koniec końcow przyczepa jest w idealnym stanie , obsługa też i życzyłabym sobie tylko takich ludzi na swojej drodze.Dzieki

Dorota i Sylwek

Nasielsk

Dodaj własną opinię