OPINIE KLIENTÓW

Wrażenia z wizyty i zakupów w naszej firmie.

Właśnie zastanawialiśmy się z mężem w jaki sposób podziękować za zakupioną przez nas przyczepę kempingową. Ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, planowaliśmy napisać list. Tymczasem dzięki powstałemu forum nadażyła się możliwość wyrażenia swoich odczuć i powiadomienia przyszłych klientów, że współpraca z firmą i pracownikami była i jest bez najmniejszych zastrzeżeń. To naprawde cudowne, że trafiliśmy na bardzo profesjonalnych i uczciwych pracowników. Ogromna wiedza i cierpliwość a także życzliwość wobec nas kientów zasługuje na szczególne wyróżnienie. Duzo ciepłych słów za przyjęcie i niezwłoczne załatwienie naszej reklamacji i to nieodpłatnie. Wszystkich przyszłych klientów zapewniamy, że  Swiat Kempingowmoże być wzorem dla firm tej branży za niespotykaną dziś uczciwość, zrozumienie potrzeb klienta, cierpliwość i profesjonalizm. Dziękujemy.

Grażyna

Jelenia Góra

Opinia Mateusz


Kupiłem wymarzoną przyczepę. Miałem ogromne szczęście, że trafiłem na firmę Światkempingow. Fachowa obsługa i nieoceniona pomoc z jaką spotkałem się w tej firmie zasługuje na wyróżnienie i specjalne podziękowanie oraz polecenie jej pracowników na forum. Dziękuję Mateusz


Mateusz

Poznań

Opinia Marcin Straszewski

Dziś zakupiliśmy. Pełen szacun. Takiej obsługi to ja jeszcze nie widziałem a uwierzcie mi jestem trudnym klientem. Asia i Krzysiu wygrywają!!!!! Nie ma opcji, żebym następną przyczepę (a tak na pewno będzie) kupił w innym miejscu

Marcin Straszewski

Poznań

Opinia Mariusz Wesułek

Zakupilem przyczepke Elddis Vouge w 2017 roku. Jestem bardzo zadowolony. Pan Krzysztof to super fachowiec i sprzedawca. Bardzo mila i profesjonalna obsluga. Polecam wszystkim Swiat Kempingow .

Mariusz Wesułek

Warzymice

Opinia Jolanta i Włodzimierz
ZMIENILIŚMY SPOSÓB SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU Z ŁODZI NA PRZYCZEPĘ KEMPINGOWĄ . BYŁ TO TRAFIONY POMYSŁ CO DO KUPNA JAK I DO FIRMY W KTÓREJ ZOSTAŁ ZREALIZOWANY . CAŁA GRUPA LUDZI PRACUJĄCA TAM TO W 100% FACHOWCY ORAZ BARDZO ŻYCZLIWI LUDZIE . SŁUŻĄ FACHOWĄ WIEDZĄ ,PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM DO KUPUJĄCEGO . SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA DORADZTWO ORAZ WSZELAKĄ POMOC. JEŚLI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ KUPIĆ TAKI SPRZĘT POLECIMY WAS .POZDRAWIAMY.

Jolanta i Włodzimierz

Warszawa

Opinia BEATA I PAWEŁ

We wrześniu zarezerwowana a 1 kwietnia odebrana. Właściciele sympatyczni, którzy wszystko wytłumaczyli i nas ugościli. Obsługa profesjonalnie udzieliła instruktażu, co i jak z przyczepą. Polecamy i pozdrawiamy. Lubin 2017.

9.12.2017 r. 
Ponowna wizyta u sympatycznych właścicieli. Po przedyskutowaniu tematu z małżonką stwierdziliśmy, że sześcioosobowa przyczepa nie jest nam potrzebna.Postanowiliśmy ją zamienić na dwuosobówkę z łazienką. Cóż mogę napisać. Żadnych problemów za strony właścicieli firmy. Ogromna pomoc i profesjonalne doradztwo przy wyborze nowej przyczepy. Rozliczenie również zadawalające obie strony. Mega atmosfera, poczęstunek, pogaduchy. Z czystym seduchem polecamy tą firmę. Nic do zarzucenia. Kto nie wierzy, niech pojedzie i sam się przekona.
A na koniec jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam właścicieli.
Beata i Paweł z Lubina.

BEATA I PAWEŁ

LUBIN

Opinia Ola i Grzegorz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w Świecie kempingów. Jednego dnia przyjechaliśmy i tego samego dnia zaczepiliśmy naszą wymarzoną i dopieszczoną przyczepę. A to wszystko dzięki wspaniałej obsłudze

Ola i Grzegorz

Szczecin

Opinia Renata i Adam

.Dziś rozpoczęliśmy przygodę życia. Odwiedziliśmy Świat Kempingów przy okazji targów w Poznaniu. Wybraliśmy śliczną przyczepę, która skradła nasze serca. Właściciele Kszysztof i Asia przesympatyczni, pomocni ludzie dzięki, którym znaleźliśmy coś dla siebie. Dziś odebraliśmy naszą Abbey. Dostaliśmy pełny instruktaż działania sprzętów, a także szybki kurs zwracania, przy którym okazało się, że hamulec najazdowy nie działa jak powinien. Krzysztof sprawdził go na jeździe próbnej i po powrocie na plac pracownicy wymienili nam go na sprawny. Dzięki temu powrót do domu, choć pełen emocji przebiegł bezpiecznie i bez komplikacji. Dziękujemy za porady, naprawę wszelkich usterek, które zgłosiliśmy przed kupnem oraz za troskę (w drodze powrotnej Krzysztof dzwonił do nas jak mija nam podróż, co było bardzo miłe). Polecamy gorąco!

Renata i Adam

Konstantynów Łódzki

Opinia Włodek

Wszyscy tutaj kadzą, ja chcę trochę inaczej. Chętnym do zakupu proponował bym przyjechać tam w jednej osobie, a nie tak jak postąpiłem ja. Szukałem wszędzie. Na początku kampery - Kilometrów nie do zliczenia i kosztów też - decyzja daję sobie spokój. Poszukiwanie przyczep, też kilometrów bardzo wiele i czasu też. W końcu znalazłem WIÓREK. Wybrałem się tam o zgrozo z Żoną i Synem. I zaczęło się: każdy z nas wybrał inną przyczepę{było ich za wiele}. Każdy swoją chwali,nikt ustąpić ani na krok.DECYZJA- nie kupujemy nic i jedziemy do domu. Przyjazd ponowny, Pokazali przyczepę na którą zgodziliśmy się wszyscy. Niestety plecy z tyłu cięższa 048 kilogramów niż może mój samochód ciągnąć . Więc ja zrezygnowałem ze swojej wybranej, syn też i jak zwykle KOBIETY RACJĘ MAJĄ. Tak więc mogę tylko polecić robienie tam zakupów. Jest w czym wybierać, można wybrać coś dla siebie pod względem ceny jak i jakości. Mile w przyjemnej atmosferze. Wyjeżdża się w przyjażni z wszystkimi tam pracującymi.POL ECAM Włodek!

Włodek

Marki

Opinia Aleksandra

Piotr Zelt już wypróbował Waszą przyczepę na planie.     ProgramNaOsi  i  był bardzo zadowolony. Sprawdziła się jako garderoba i na pewno zda również egzamin na najbliższych zdjęciach wyjazdowych! Aleksandra

Opole

Dodaj własną opinię