OPINIE KLIENTÓW

Wrażenia z wizyty i zakupów w naszej firmie.

Firma bardzo zaangażowana w to, aby kupujący u nich klient był zadowolony.Gdy zaanonsowałem swój przyjazd proszono,bym zarezerwował sobie co najmniej 1,5h na instruktaż.Wszystko spokojnie i fachowo zostało wytłumaczone.Jakiekolwiek braki uzupełniano na bieżąco.Dodatkowo dostałem wyposażenie kempingu,które nie było typowe dla tej przyczepy.Przypadkowo odjechałem od Nich z butlą gazową,która służyła do testowania przyczepy.Dzwoniąc na drugi dzień usłyszałem,że mam ją zatrzymać jako prezent.Bardzo fajny gest.Przemiła i fachowa obsługa.Gorąco polecam!

Wojciech Sławiński

Białystok

Właśnie zastanawialiśmy się z mężem w jaki sposób podziękować firmie J-Trans za zakupioną przez nas przyczepę kempingową. Ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, planowaliśmy napisać list. Tymczasem dzięki powstałemu forum nadażyła się możliwość wyrażenia swoich odczuć i powiadomienia przyszłych klientów, że współpraca z firmą i pracownikami była i jest bez najmniejszych zastrzeżeń. To naprawde cudowne, że trafiliśmy na bardzo profesjonalnych i uczciwych pracowników. Ogromna wiedza i cierpliwość a także życzliwość wobec nas kientów zasługuje na szczególne wyróżnienie. Duzo ciepłych słów za przyjęcie i niezwłoczne załatwienie naszej reklamacji i to nieodpłatnie. Wszystkich przyszłych klientów zapewniamy, że firma J-Trans może być wzorem dla firm tej branży za niespotykaną dziś uczciwość, zrozumienie potrzeb klienta, cierpliwość i profesjonalizm. Dziękujemy.

Grażyna

Jelenia Góra

Opinia Mirek

....najedzeni...zaskoczeni bardzo miłym i sympatycznym przyjęciem po długiej podróży...profesjonalnym załatwieniem kupna przyczepy i co najważniejsze na tą chwilę -pełne zadowolenie z zakupu. niedowiarkom można tylko powiedzieć, że angielska przyczepa Bailey Senator to absolutnie petarda pod względem komfortu użytkowania... Hobby to trzecia liga niestety....Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy wszystkim z firmy i oczywiście będziemy w kontakcie..

Mirek

Gdynia

Polecam wszystkim firmę szczególnie ze względu na rzetelną i fachową obsługę. Duży wybór przyczep. Każdą można dokładnie obejrzeć. Przemiła obsługa. Po zakupie wszystko mi zaprezentowano i co ważne przy mnie sprawdzono działanie. Dostałem komplet dokumentów. Zarejestrowałem przyczepę w 8 minut. FIRMA GODNA POLECENIA!

Marek

Warszawa

Opinia Barbara

Kupiliśmy przyczepkę w sobotę 8.10.2016. Jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim z miłej i fachowej obsługi. To Firma godna polecenia , duży profesjonalizm. Zakupu dokonaliśmy po sezonie wakacyjnym. Jak będzie sprawowała się przyczepka napiszę po wakacjach w przyszłym roku.Firmie życzę dalszych sukcesów.


Barbara

Zielona Góra

Opinia Jolanta i Włodzimierz
ZMIENILIŚMY SPOSÓB SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU Z ŁODZI NA PRZYCZEPĘ KEMPINGOWĄ . BYŁ TO TRAFIONY POMYSŁ CO DO KUPNA JAK I DO FIRMY W KTÓREJ ZOSTAŁ ZREALIZOWANY . CAŁA GRUPA LUDZI PRACUJĄCA TAM TO W 100% FACHOWCY ORAZ BARDZO ŻYCZLIWI LUDZIE . SŁUŻĄ FACHOWĄ WIEDZĄ ,PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM DO KUPUJĄCEGO . SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA DORADZTWO ORAZ WSZELAKĄ POMOC. JEŚLI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ KUPIĆ TAKI SPRZĘT POLECIMY WAS .POZDRAWIAMY.

Jolanta i Włodzimierz

Warszawa

Zakupiliśmy przyczepę Compass Rallye i za kilka dni wyruszyliśmy na wakacje. Przyczepa super, ale podczas użytkowania ujawniło się kilka usterek, nie przeszkadzający ch w dalszym urlopie. Po powrocie skontaktowaliśm y się z właścicielami i bez żadnego problemu, polecono nam przywieźć przyczepę, aby naprawić usterki. Byliśmy mile zaskoczeni, że są jeszcze firmy dbające o klienta. Dziękujemy za okazaną pomoc i fachową obsługę. Gorąco polecamy Świat Kempingów, my z pewnością kolejną przyczepę kupimy u Was. pozdrawiamy wszystkich pracowników, życząc wszystkiego dobrego. Do zobaczenia!

Małgorzata

Dolny Śląsk

obsługa bardzo miła wybieraliśmy 3 przyczepy aż natrafiliśmy na taką która nas satysfakcjonuje pan Krzysztof przemiły i potrafi fachowo doradzić dziękujemy wszystkim i polecamy w 100 procentach tą firmę pozdrawiamy

Gabrysia

Swoboda

Polecam. Wspaniała , profesjonalna firma, wszyscy bardzo życzliwi. Przyczepę zakupiliśmy na wiosnę a w wakacje odpoczywaliśmy, sprawdziła się w 100% :)

Marzena

Piła

PRZYCZEPA zdała egzamin bylismy w tym roku po raz pierwszy nią na wczasach ijest super w niej i wygodnie a w chłodne dni bardzo cieplutko bo jest centralne ogrzewanie na gaz..JESTESMY bardzo zadowoleni z niej...POZDRAWI AMY SERDECZNIE..


Józef Kierkiewicz

Bydgoszcz

Dodaj własną opinię